Proje Detayları

Kendinizi huzurlu, güvende ve rahat hissettiğiniz evinizde sizin keyfinizi kaçıran en büyük problemlerden biri kuşkusuz ki apartmanda dolaşan sevimsiz haşerelerdir. Ortak kullanım alanları olan sitelerde yaşanan en büyük sorunlardan biri apartmanda oluşabilecek haşere popülasyonudur.

Hele ki bu haşerelerin tek bir apartmanda değil de, etrafındaki diğer apartmanlara yayılması çok daha büyük bir sorun teşkil eder. Haşereler apartman gibi ortamlarda çok kolay bir şekilde besin bulabilir ve sıcak bir ortam olduğu için çok çabuk üreyerek hızlı bir şekilde yayılabilir.

İnsanlar farkında olmadan dış ortamdan evlerine çok basit bir şekilde haşere taşımaktadır. Apartman ilaçlaması yaparken yalnızca haşere sorununun olduğu daire ilaçlamak etkili bir çözüm için yeterli olmayacaktır. Neden mi? Çünkü apartmanda oluşan haşere popülasyonu tek bir dairenin ilaçlanması ile çevredeki diğer dairelere ve apartmanlara sıçramasına sebep olacaktır. Bu nedenden dolayı her dairenin mutlaka ilaçlanması gerekir. Özellikle site içinde yer alan apartmanlarda böyle bir sorun ile karşı karşıya kalındıysa ortak kullanım alanı olan bahçe, otopark ve park alanlarının da tehlikeli haşerelerden arındırılması için ilaçlama çalışması yapılmalıdır. Yalnızca salyangozların bile oluşturduğu görüntü sizin refahınızı ve huzurunuzu kaçırmaya yetecektir.

PAK İŞ İLAÇLAMA

Özellikle ortak alanlarda bulunan sivrisinek ve karasinek haşerelerinin dairelere yayılmasını önlemek amacıyla bu alanların kontrol altında tutularak düzenli bir şekilde ilaçlanması gerekir. Apartman ilaçlama hizmetimizden faydalanmak için hemen arayabilirsiniz.

Kokusuz İlaçlama

Pak İş İlaçlama'nın kokusuz ilaçlama yöntemi ile ne siz ne de müşterilerinizi rahatsız etmeden çözüm üretiriz!

Jel İlaçlama

Pak İş İlaçlama'nın jel ilaçlama yöntemi ile ne siz ne de müşterilerinizi rahatsız etmeden çözüm üretiriz!

Her haşere ve böcek türünün yaşam döngüsü ve alışkanlıkları, bünye özellikleri ve ihtiyaçları farklı ilaçlama yöntemlerinin uygulanmasını gerekli kılmaktadır. Bu sebeple bireysel ilaçlama müdahaleleri ve standart uygulamalar her haşere türü üzerinde aynı etkiyi yaratmamaktadır. Pak İş İlaçlama firmamız profesyonel ilaçlama uygulamalarının geliştirilmesi ve gerçekleştirilmesi adına iş alanına yönelik AR-GE çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Bu sayede her haşere ve böcek ilaçlama uygulaması kendine has tekniklere ve kimyasallara sahip bir plan dahilinde yapılmaktadır.

  • Proje İsmi Otel İlaçlama
  • Kategori Kurumsal İlaçlama
  • Lokasyon İstanbul-Kocaeli
Hemen Ara!