Proje Detayları

  • Proje İsmi Okul İlaçlama
  • Kategori Kurumsal İlaçlama
  • Lokasyon İstanbul-Kocaeli

Proje Detayları

Okul İlaçlama

Dünyanın küçük ve masum kalpleri okullarda atar. Okullarda ülkenin ve dünyanın geleceği yetişir. Bu kadar önemli bir mekanda eğitimin aksamadan devam etmesi gerekmektedir. Eğitimin aksamaması için ise çocukların her zaman dersi ile ilgilenmesi ve bu ilginin korunması amacıyla sağlıklı bir ortam oluşturulması gerekir. Maalesef ki okul içerisinde haşere grubuna ait canlılar görüldüğü zaman sağlıklı ve huzurlu bir eğitim alanı sağlanamaz.

Haşere istilasının bulunduğu bir okulda sağlık sorunları da kendini göstermeye başlar. Bu durum eğitim hayatında büyük aksaklıklara neden olur. Okul ilaçlama çalışmalarını yapan Pak İş İlaçlama firması olarak yaşanabilecek bu aksaklıkların önüne geçmek için titizlikle çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Her haşere ve böcek türünün yaşam döngüsü ve alışkanlıkları, bünye özellikleri ve ihtiyaçları farklı ilaçlama yöntemlerinin uygulanmasını gerekli kılmaktadır. Bu sebeple bireysel ilaçlama müdahaleleri ve standart uygulamalar her haşere türü üzerinde aynı etkiyi yaratmamaktadır. Pak İş İlaçlama firmamız profesyonel ilaçlama uygulamalarının geliştirilmesi ve gerçekleştirilmesi adına iş alanına yönelik AR-GE çalışmalarını titizlikle yürütmektedir. Bu sayede her haşere ve böcek ilaçlama uygulaması kendine has tekniklere ve kimyasallara sahip bir plan dahilinde yapılmaktadır.

site ilaçlama

Project Mission

Eğitim ortamı olan okullarda her zaman hijyen koşulların ve sağlık standartlarının en üst seviyede tutulması gerekir. Ne yazık ki haşerelerin boy gösterdiği bir ortamda sağlık standartlarından söz etmek mümkün değildir. Sağlıklı ortamın oluşturulması ve eğitimin aksamaması için okullarda düzenli olarak ilaçlama çalışması yapılmalıdır. Çocuklarımızın olduğu alanların mutlaka işini bilen kişiler tarafından profesyonel bir çalışma ile ilaçlanması gerekir. İlaçlama kadromuz sadece okullarda değil, diğer kurumlarda da etkin bir şekilde ilaçlama yapmakta ve çözümler üretmektedir. Uzman ilaçlama eğitimi alan kadromuz ile okullarda bulunan haşere istilasına kapsamlı bir müdahale yapmaktayız.

Okula gelerek haşere analizinde bulunuyor ve en uygun çözüm yöntemini sunarak okulunuzda etkili ilaçlama uygulaması yapıyoruz. Sorunlarınızı ortadan kaldıran bir firma olarak ayrıcalıklarınızı keşfetmenizi öneriyoruz.

Hemen Ara!