YardımMerkezi

Ücretsiz Danışma Hattı0850 2596734Acil Durum Hattı0553 1873434

Sıkca Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Genel merkezimiz İstanbul Tuzla ilçesinde olup İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Her gün ilaçlama teknisyeni arkadaşlarımız tüm ilçelerde kendilerine randevu ile oluşturulan ilaçlama hizmetlerini gerçekleştirmektedirler.

Jel ilaçlama haricinde yapılacak tüm sıvı ilaçlamalarda gıdalar muhafazalı dolaplara yada kaplara konulmalıdır. Asla sıvı teması olmamasına dikkat edilmelidir. İlaç teması olmayan gıda ve eşyalar için extra bir önlem alınmasına gerek yoktur.

Haşere ilaçları kokulu ve kokusuz olmak üzere 2 ye ayrılmaktadır. Kokulu olan ilaçlar genel olarak uçucu ilaçlardır kapalı alan haşere ilaçlama da mümkün olduğunca kullanılmamalıdır. Firmamız sağlık bakanlığı ruhsatlı Biyosidal kokusuz ilaçlar kullanmaktadır. Kokulu ilaçların daha etkili olduğu bilgisi tamamen yanlıştır. 

Ev ilaçlamalarından sonra pire ve tahta kurusu ilaçlamaları haricinde ki ilaçlama hizmetlerinde 3 ay içerisinde herhangi bir haşere sorunu yaşanması durumunda sadece servis ücreti karşılığında ilaçlama bedeli almadan 1 ilaçlama hizmeti daha sunmaktayız.

Ev ilaçlama da pire ve tahtakurusu ilaçlama hizmetleri haricinde uygulanan sıvı ilaçlamalarda astım hastaları bebekler ve evcil hayvanlar hariç ortamı terk etmeye gerek yoktur. Jel ilaçlama hizmetinde herhangi bir şekilde kimsenin evi terk etmesine gerek kalmamaktadır.

Ev ortamlarında evin büyüklüğüne de bağlı olarak ortalama 15 ila 20 dakikalık bir ilaçlama hizmeti sunulmaktadır.

dubleks daire villa larda haşere ve kemirgen ilaçlama hizmet süreci doğal olarak daha uzayabilmektedir.

Böcek ilaçlama hizmetlerimizi tüm ilçelerde 7/24 sunmaktayız. Talep ettiğinizde size hemen gelebilecek kapasiteye sahip bir firmayız. Bununla birlikte randevu sistemi ile çalışma prensibimiz ile size daha kaliteli ve hızlı bir böcek ilaçlama hizmeti sunmanın gayreti içindeyiz. İlaçlama taleplerinin çok yoğun olduğu zamanlarda aynı gün hizmet zaman zaman zor olabilmektedir. Size en uygun tarih ve zamana randevu alabilerek ilaçlama hizmetini ve zamanını garanti altına alabilirsiniz.

Randevu Al

Müşteriye özel kolaylıklar sağlayan randevu sistemimiz mevcuttur. İstediğiniz tarih ve zaman dilimine randevu oluşturabilir ve günlük işlerinizi uygulayabilirsiniz. Gün içinde acil taleplerinize size en yakın ilaçlama teknisyeni arkadaşlarımızı yoğunluk durumluları göz önünde bulundurularak yönlendirilebilmektedir.

Randevu Al

Pire ve tahta kurusu ilaçlamalarından sonra 6 saat ortam terk edilmeli ve takiben ortam havalandırılarak ilaç temas eden ortamlar ıslak bir bez yardımıyla silinmeli takiben ortam kullanılmalıdır. Diğer haşere ilaçlamalarında ufak bebekler , çocuklar ve evcil hayvanlar ilaç uygulanan alanlarla direk temas etmemelidir. Temizlik en az 1 gün sonra tavsiyemize göre ise 2. veya 3. Günlerde yapılabilir. Jel ilaçlamada ortamda temizlik yapılmasına gerek yoktur ve uygulanan jel yemler asla temizlenmemelidir. Aksi takdirde ilaçlamanın bir etkisi olmayacaktır.

Genel haşere ilaçlamasında duvar dipleri ve süpürgeliklerin boş bırakılması yeterli olacaktır. Pire ve tahtakurusu ilaçlamalarında ise tüm alanın kıyafetlerin ilaçlanması bu haşerelerle mücadele açısından etkili bir yöntem olmaktadır. Jel ilaçlamada herhangi bir hazırlık yapmaya gerek yoktur.

Yorum ekle

Başa Dön
Home
TELEFON
WHATSAPP