Proje Detayları

  • Proje İsmi Fırın İlaçlama
  • Kategori Kurumsal İlaçlama
  • Lokasyon İstanbul-Kocaeli

Proje Detayları

Fırın İlaçlama

Ekmek ve pasta gibi gıda ürünlerinin üretiminin yapıldığı fırınlar, çok sayıda çalışanı da misafir eden çalışma alanlarından bir tanesidir. Gıda ürünlerinin yer aldığı bu alanlarda temizliğin çok daha kusursuz ve çok daha dikkatli bir şekilde yapılması gerekiyor ve amatörce bir temizlik çalışması ne yazık ki sağlıklı bir ortamı sizlere sunmuyor. Profesyonel ilaçlama hizmeti sunan firmamızdan konu ile ilgili bilgi ve yardım alabilirsiniz ve dilediğiniz an taleplerinizi iletebilirsiniz. Pak İş İlaçlama olarak bu konudaki tecrübelerimizi sizinle paylaşıyor ve en iyisini sunuyoruz.

Haşerelerin yoğun olarak bulunduğu ve yaşam alanı olarak kullandığı fırınlar, gıda sektörünün en önemli merkezlerinden bir tanesidir ve bu yüzden düzenli olarak ilaçlanması da şarttır. Biz bu konuda kendimize güveniyor ve en iyisini sunuyoruz. Dilediğiniz an taleplerinizi ileterek sizler de yanı gün içerisinde ilaçlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Fırın ilaçlama hizmetleri ile birlikte farklı yaşam ve çalışma alanları için de ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Bu konuda kendine güvenen ekibimiz ile birlikte sektöre damga vurmayı başarıyor ve en uygun rakamlar ile birlikte müşteri memnuniyetini de daha üst seviyelere taşıyoruz. Sorunsuz bir ilaçlama hizmeti almak isterseniz eğer aktif olarak çalışmalarına devam eden çağrı merkezi ekibimize ulaşabilir ve adres bilgileri ile birlikte randevularınızı oluşturabilirsiniz. Pakiş ilaçlama hafta sonu da hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor ve hizmet sunuyor.

Çözüm Yöntemlerimiz

Pak İş İlaçlama firması olarak gıda üretim sektöründe çalışan firmalarımızın sağlıklı alanlarda çalışabilmesi ve üretim yapabilmesi için tüm yöntemlerimizi kullanmaktayız. Kokusuz ilaçlama ve jel uygulamalarımızla işinize engel olan tüm zararlılardan kurtulun!

Kokusuz İlaçlama

Tuzla İlaçlama’nın kokusuz ilaçlama yöntemi ile ne siz ne de müşterilerinizi rahatsız etmeden çözüm üretiriz!
 

Jel İlaçlama

Tuzla İlaçlama’nın jel ilaçlama yöntemi ile ne siz ne de müşterilerinizi rahatsız etmeden çözüm üretiriz!
site ilaçlama
Hemen Ara!