Proje Detayları

  • Proje İsmi Villa İlaçlama
  • Kategori Bireysel Hizmetler
  • Lokasyon İstanbul-Kocaeli

Proje Detayları

Villa İlaçlama

VİLLALARDA BÖCEK, HAŞERE VE KEMİRGEN KONTROLÜ DİĞER YAPILARA GÖRE FARKLILIKLAR GÖSTERMEKTEDİR. ÇOĞU VİLLADA BAHÇE, YEŞİLLİK ALAN, DEPO, ISITMA ODASI GİBİ AÇIK ALAN MEVCUTTUR. BU AÇIK ALANLAR BÖCEKLER, HAŞERELER VE KEMİRGENLERİN YUVALANMASI VE YAŞAMLARINI SÜRDÜRMELERİ İÇİN UYGUN YERLERDİR.

BU TÜR CANLILAR DAHA ÇOK İNSAN ARTIKLARI ÜZERİNDEN VE EVCİL HAYVANLAR BİNA İÇİNE GİRMELERİ KAÇINILMAZDIR. HALK SAĞLIĞI İLGİLENDİREN BU KONUDA BİLİNDİĞİ GİBİ HAŞERE VE KEMİRGENLER BİRÇOK MİKROP TAŞIDIKLARI İÇİN İNSAN SAĞLIĞINI TEHDİT ETMEKTEDİRLER.

VİLLA İLAÇLAMALARI BU NEDENLER GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULDUĞUNDA DAHA DİKKATLİ BİR ÇALIŞMA GEREKTİRİR. GENEL OLARAK BİLİNÇSİZ İLAÇLAMA SONUCUNDA EVDE VEYA VİLLA BAHÇESİNDE YAŞAYAN EVCİL HAYVANLARDA ZARAR GÖREBİLMEKTEDİR.

PAK İŞ İLAÇLAMA OLARAK KEŞİF SONRASI İLAÇLAMADA VİLLANIZDA HUZUR İÇERİSİNDE OTURMAYA DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.

VİLLALARDA HAŞERE KONTROLÜ DİĞER YAPILARA GÖRE DAHA GÜÇTÜR. ÇÜNKÜ ÇOĞU VİLLADA BAHÇE, YEŞİLLİK ALAN GİBİ AÇIK ALAN MEVCUTTUR. BU AÇIK ALANLAR HAŞERELERİN YUVALANMASI VE YAŞAMLARINI SÜRDÜRMELERİ İÇİN UYGUN YERLERDİR. BU TÜR HAŞERELER DAHA ÇOK İNSAN ARTIKLARI İLE BESLENDİKLERİ İÇİN BİNA İÇİNE GİRMELERİ KAÇINILMAZDIR. BİLİNDİĞİ GİBİ HAŞERE VE KEMİRGENLER BİRÇOK MİKROP TAŞIDIKLARI İÇİN İNSAN SAĞLIĞINI TEHDİT ETMEKTEDİRLER.

Villa İlaçlama

VİLLA İLAÇLAMALARI BU NEDENLER GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK DAHA DİKKATLİ BİR ÇALIŞMA GEREKTİRİR. PROFESYONEL OLMAYAN, TAMAMEN EZBERE DAYALI VE YETKİSİZ KİŞİLER TARAFINDAN YAPILAN İLAÇLAMALAR SORUNUNU ÇÖZMEK YERİNE DAHA DA İÇİNDEN ÇIKILMAZ BİR HALE SOKABİLİR. PAKİŞ İLAÇLAMA ŞİRKETİ OLARAK VİLLA İLAÇLAMALARINDA YAPTIĞIMIZ KEŞİF SONUCU SORUNA VEYA HAŞERE UYGUN ÖZEL YÖNTEMLER VE İLAÇLAR KULLANARAK SORUNUNUZA KESİN ÇÖZÜM SUNUYORUZ.

evhaere_4_original-2048x1092.png

Villa İlaçlamada Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Villa Haşere ilaçlama alanında en çok dikkat ettiğimiz alanlar;

Evlerdeki böcekler için çözüm üretmek ve koruyucu ilaçlama yapmak için öncelikli olarak böcek oluşumunu sağlayan çevre etkenleri incelenmektedir.

Ev içerisindeki kullanılacak Biyosidal ilaçlama tespiti ev içerisinde ve çevresindeki böcek türlerine göre etkili olarak haşere yok edici ve önleyici olarak gerek görülen alanlara uygulanmaktadır.

Ev içerisinde böcek ve haşere ilaçlama nasıl yapılır?
İlk olarak haşere ve böcek tespiti yapılarak kullanılacak en uygun haşere ve böcek ilacı seçimi yapılır. Ev ilaçlama konusunda böcek ve haşereler karşı tespit sonrası belirlenen bir çok ilaçlama türü vardır. Bu ilaçlama türlerini Biyosidal uzmanlarımız sizlere ön keşif sonrası veya telefonda bilgilendirme yapacaktır.

Böcek ve Haşere İlaçlama Fiyatları:
Pak iş Böcek ilaçlama olarak sizlere en uygun fiyatları en sağlıklı koşullarda vermeyi temenni ederiz.

Ev ilaçlama sonrası temizlik:
Ev ilaçlaması yapıldıktan sonra, ilaçlama yapılan alanlara ıslak veya kuru olarak temizlik yapılmasına gerek yoktur. Böcek ve haşere ilaçlamanın kendisi başlıca temizlik olmasından dolayı sizin yapacağınız temizlik sonrası yüzeyde durması gereken Biyosidal ilaçlar yok olacaktır. Sizlere gelen Biyosidal uzmanlarımız ne zaman ve nerelerin temizlenebileceği konusunda size bilgi vermektedir.

Ev ilaçlama sonrasında koku olacak mı:
Ev ortamlarında kullanılan insektisitlerin (böcek ilacı) büyük çoğunluğu, “kokusuz” veya “az kokulu”olarak sınıflandırılmıştır. Kokular hissedilebilir olduklarında, buna formüllerindeki eriyiklerin veya taşıyıcıların buharlaşması neden olmakta ve genellikle, bu koku uygulamadan çok kısa süre sonra dağılmaktadır.
Açık bir pencere gibi, az miktarda bir havalandırma bu dağılma sürecine yardımcı olacaktır. İsterseniz jel ilaçlama yaptırabilir, evinizden çıkmak zorunda kalmaz.

Ev ilaçlaması sırasında veya sonrasında evinizden ayrılmanıza gerek yoktur.
Evinizi boşaltmanız, yalnızca doktorunuz özellikle duyarlı olduğunuz için bunu tavsiye ettiği zamanlarda geçerlidir. Yalnızca kokulu ilaç kullanıldığı zaman mekanın bir saat kadar kapalı kalması gereklidir. Bir saat evinizi havalandırdıktan sonra gönül rahatlığıyla evinize girebilirsiniz.

Önemli Bilgi: Ev için kullanılan böcek ilaçlarını bilinçsiz olarak kullanımından kaçının! Evinizde bir çok böceğin önlenmesi için kullanacağınız bilinçli ilaçlamalar hem kendi sağlığınız hemde çevrenizin sağlığını tehlikeye sokabilir. İlaçlama bilinçli ve kontrollü yapılan bir iştir. Lütfen detaylı bilgi almak için bizlere ulaşınız.

Hemen Ara!