c

ihazımızı Neden Tercih Etmelisiniz?

Water-Pak Su Arıtma cihazları sizlere en kaliteli ve en sağlıklı yaşam şartlarını sunmak için satışa sunulmuş bir üründür. Ürünümüze ait bazı özellikler aşağıda verilmiştir.

Ekonomi

WATER-PAK Sağlığınızın yanında cebinizide düşünür. Evinize , işyerinize yapmış olduğunuz tek getirisi olan beyaz eşyadır. Kısa sürede kendini amorti eden cihaz yıllar boyu sağlıklı lezzetli , içimi yumuşak su üreterek tasarruf yapmanızı sağlar. Dört kişilik bir aileyi örnek alırsak aylık 10 damacanadan 10 yılda ortalama 6.000 ila 9.000 lira arası tasarruf sağlarsınız.

pak iş ilaçlama güvencesi ile

su arıtma cihazları

pak iş ilaçlama güvencesi ile ev tipi su arıtma cihazları için mağazamızı ziyaret edin!

TEKNİK DESTEK BİLGİLERİ

Water-Pak Olarak Verdiğimiz Teknik Desteklere Ait Bilgiler

Uyarı ve Önlemler

 1. Cihazımın depo kapasiteleri 4 bar su basıncı için ayarlıdır.
 2. Basınçtaki artış veya düşüş depo kapasitesinde değişikliğe neden olabilir,bu süreç geçicidir.
 3. Cihaz alanında temizlik ve benzeri durumlarda Cihazı yerinden oynatmamaya özen gösterin,
 4. Bu işlem esnasında bağlantı hortum ve musluklarının gerilip işlevini yapmasına engelleyecek uygulamadan kaçının.
 5. Musluk suyunuzda bulunan hava özellikle hidroforlu tesisatlarda arıtım işlemi esnasında su tankına boşalır.
 6. Buraya dolan hava cihaz su almaya başladığında arıtılmış su beraberinde dışarıya akar.
 7. Bu sebeple su bardağı bulanık gibi görülebilir ve minik hava kabarcıkları oluşmasına neden olabilir.
 8. Ancak bu minik kabarcıklar çok kısa sürede kaybolur.
 9. Bu görüntünün bir sakıncası yoktur.
 10. Bu görüntüyü ortadan kaldırmak isteyen müşterilerimiz arzu ederlerse daire girişlerine Hava-Su ayrıştırıcı taktırabilirler.
 11. 7 gün veya daha uzun süre cihazı kullanmayacaksanız ( tatil vb.) cihaz vanasını kapatmalısınız.
 12. Tekrar kullanımda R.O. musluğunu açarak suyu boşaltınız.
 13. Su tamamen boşalınca cihaz vanasını açınız. Arıtma Cihanızınızı kullanınız.
 14. WATER-PAK BİR PAKİŞ GRUPMARKASIDIR VE TÜM ÜRÜNLER PAKİŞ GRUP GARANTİSİ ALTINDADIR

HAKKIMIZDA

2003 Yılında faaliyetlerine başyalan Firmamız 2003-2011 yılları içende Water-Pak içme suyu teknolojileri adı altında üretmiş olduğu ürünlerini satmaya başlamıştır.2012 yılı başında WATER-PAK markasının tesçilini alan firmamız hâlen WATER-PAK markası altında üretmiş olduğu ürünlerini piyasaya sunmaktatır.

Satış ve satış sonrası hizmetleri ile kendisine %100 müşteri memnuniyeti hedefleyen firmamız siz değerli müşterilerine bu hedef doğrultusunda hizmet vermekten ve siz değerli müşterilerimizle birlikte büyümekten onur duymaktadır.

WATER-PAK BİR PAK  GRUP MARKASIDIR VE TÜM ÜRÜNLER PAK  GRUP GARANTİSİ ALTINDADIR.

ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi için firmamıza ulaşabilirsiniz.

0850 259 67 34

RO Sistem

Reserve Osmos ( ters ozmoz) (ters akış) olayda ise konsantre bölgedekiçözeltiye ozmotik basınçtan daha büyük bir basınç uygulanarak ozmoz olayı tersine çevrilir. Su yüksek konsantrasyondan düşük konsantrasyonlu tarafa membran (yarı geçirgen zar)’dan geçerek uygun içilebilir nitelikte İDEAL SU elde edilmiş olur. Suyun içinde bulunan organik ve inorganik maddeler, ağır metaller, virüsler ve bakteriler tutulur. Reserve Osmos tekniği ile arıtım %94-96 civarındadır.

Su arıtma Reverse Osmosis Nedir?
NASA yıllar önce astronotların atıklarını içilebilir su haline getirmek için Membran filtre sistemini geliştirmiştir. Bu Su arıtma sistemi Ters Ozmoz olarak bilinir. Kirli suyun kademeli olarak belirli bir basınç ile karbon ve membran filtrelerden geçirilmesi ile içme suyu haline getirilmesi ile su arıtma işlemi güvenle yapılmaktadır.

Su arıtma Ters Ozmoz
Ters Ozmoz, reverse Osmosis Su arıtma sistemleri çapraz olarak çalışırlar ve kademeli olarak sadece suyun geçebileceği diğer tüm iyon, molekül ve istenmeyen mineralin sudan ayrıştırılması ile şehir suyunu içme suyu haline, tadına ve inceliğine getirilme sistemidir.

Su Arıtma gerekli midir?
Günümüz sanayileşmiş şehirlerinde içilebilir su bulmak büyük bir problemdir. Suyun yer altı kaynaklarında dahi kirlenmeye başlaması henüz baraj ve iletim sistemlerine gelmeden dahi içilemez halde bulunmasını sağlamaktadır. Bu suyun içilebilir hale getirilmesi için arıtılması gereklidir.

Su arıtma güvenli midir?
Su arıtma sistemi olan reverse osmosis yani ters ozmoz membran filtre sistemi ile çalışır. Membran filtre sistemi milimetrenin iki milyonda biri boyutunda gözeneklerden oluşan bir filtredir. Bu filtreden sadece su molekülü geçebilmektedir bu sayede diğer istenmeyen iyot, mşneral ve moleküller filtreye takılarak içme su ile atık su birbirinden ayrıştırılabilir.

Ev de Su arıtmak mümkün mü?
Ev de su arıtmak elbette mümkündür ve gereklidir. Şehrin su iletim sistemleri içerisinde kirlenen su aslında baraj ve yeraltı kaynaklarında dahi kirlenmiş olarak sisteme ulaşır. Bu suyun içilmesi öncelikle çocuklarınız için oldukça sakıncalıdır. Gün içerisnde terleyerek hatta nefes alıp vererek kaybettiğimiz suyun geri kazanılması oldukça önemlidir.

Su arıtma ve Önemi
İçilebilir su temini günümüzde zor ve pahalı bir hal almıştır. Böyle bir durum da suyun arıtılması sağlığımız ve bütçemiz için önem arz etmektedir.

Su arıtma maliyeti
Musluğunuzdan akan şehir suyu size en uygun fiyatla ulaştırılır. Bu evimize kadar gelen suyun içilebilir bir kıvama, tada ve yumuşaklığa getirilmesi bize en uygun bütçeli içme suyunu sunar. Bu uygun bütçeli içme suyu için en iyi su arıtma sistemlerini kullanmak sağlığınız için olduğu kadar bütçeniz içinde uygundur. Bir defa düşük bir maliyet ile içme suyunuzu çok düşük maliyetlere getirebilirsiniz.

WATER-PAK EVSEL ÜRÜNLER

WATER-PAK TEZGAH ALTI MODELLERİ

Kalite belgeleri ile 1. sınıf su arıtma cihazıdır. Kaliteli su arıtma cihazıdır.

Tezgâh altı kabinli pompasız  model 283 Lt/gün su arıtma kapasitesi

6 aşamalı Reverse Osmosis sistemi.

Selenoid vana

Kolay açılır kapak.

Dâhili 2,2 Galon (8,3 Lt.) çelik tank

Özel tasarım Avrupa musluk

 

Teknik Özellikler:

 • Membran: 75 GPD / 283 Litre/gün / 11,7 Litre/saat
 • Çalışma Basıncı: 10 -100 PSİ
 • Ölçüler (cm): 47 (Genişlik) x 41 (Yük.) x 27 (En)
 •  

Üretici Firma: A. O. Smith Corporation

Menşe Yeri: ABD (Milwaukee, Wisconsin)

6 Aşamalı Ters Ozmos Filtreleri

(Aşama 1) 12” 5 mikron Spun İnline sediment filtre: Beş mikron ve üzerindeki kiri, pası ve kum parçacıklarını giderir.

(Aşama 2) 12” UDF İnline Aktif karbon filtre: Klorun ve organik kimyasalların %99unu alır.

(Aşama 3) 12” CTO İnline blok karbon filtre: 2. Aşama filtreye destek olarak suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddelerin arıtımı için kullanılır. Membranınızın(4. Aşama filtrenin) ömrünü uzatır.

(Aşama 4) 75 GPD Filmtec inside membran filtre: Günde 190 litreye kadar iyi su üreten ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek şu kontaminantları %95′e varan oranlarda giderir: arsenik, kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum.

(Aşama 5) 10” T33 Coconutlu İnline post karbon filtre: Suyunuzun içimselliğini arttırır.

(Aşama 6) Mineral Filtre: RO ünitesi ile arıtılmış suyunuza tamamen doğal kalsiyum, magnezyum ve potasyum minerallerini ekler. Mineral dengeleyici olarak görev yapar

Yorum ekle

Başa Dön
Home
TELEFON
WHATSAPP