Kene

Kene İlaçlama profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmakta, hesaplı ve kesin çözüm üretilmektedir. Özellike kene yumurtalarını etkilemesi gereken sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılmalıdır. Yazın en sıcak aylarında aktif hale gelen keneler eğer profesyonel ilaçlama yapılmazsa çok büyük hastalıklara yol açabilmektedirler. Uzman kene ilaçlama ekibimiz ile bu sorundan tamamen kurtulabilirsiniz, İstanbul tüm ilçelerinde hesaplı ve uygun kene ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Kene İlaçlaması zaman kaybetmeden yaptırılmalı, sıcak aylar gelmeden yumurtalar yok edilmelidir.

Kene; kan emici bir parazittir. Keneler kan emerek beslenirler. Bu sebeten dolayı neredeyse tüm hayvanlarda (Yabani,Evcil) kene bulunabilir ve insanların bu hayvanlarla teması sonucu insanlara geçebilir ve ölümlere sebep olabilir.

Keneler uçabilen yaratıklar olmadıkları gibi canlılara ayakları ile yürüyerek ulaşırlar .”

Kenelerin Özellikleri ; Keneler canlı üzerindeki beslenmesini (kan emmeyi) bitirdikten sonra canlı vücüdundan ayrılırken bir sıvı salgılarlar. İşte virüsün bulaşmasının sebebi %90 budur. Bu virüs tüm canlılara bulaşabilir fakat hayvanlarda çok hafif ve belirtisiz geçer fakat insanlarda son derece ölümcül olabilir. Keneler bir canlının kanını emmeye başladıklarında, yani sokmaya başladıklarında arı veya sivrisinek gibi hemen bırakmazlar , yapışıp kalırlar. Ağız Kısmındaki iğneyi deri altına sokarlar ve doyuncaya kadar çıkarmazlar. Keneyi çıkarmak için zorlama yapılırsa kene zehirli sıvıyı bırakır buda ölümlere sebep olabilir. Yani anlaşılacağı üzere kene ilk ısırdığı anda değil beslendiği canlıyı terk ederken zehrini bırakır.

kene ilaçlama, kene ilaçlama hizmeti, kene ilaçlama fiyatı, kene ilaçlama şirketi

Icon

denetim

son teknoloji cihazlar, dünya sağlık örgütü (w.h.o) ve T.C. Sağlık bakanlığı onaylı ürünler ile gerçek anlamda haşere kontrolünü sağlamaktayız!
Icon

uygulama

haşere problemine uygun zararlı yönetiminiz uzman kadromuzca hazırlanır. uygulamalarınız gecikmesiz koordine edilir.
Icon

servis sonrası takip

müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız pak iş ilaçlama, yaşam alanınız içerisinde haşeresiz yaşamı mümkün kılmak için uygulama sonrası takibinizi yapar!
Icon

izlemeye devam ediyoruz

pak iş ilaçlama olarak vermiş olduğumuz hizmet sonrası belirli öneriler ile güvenlik almanızı sağlıyor ve takibini gerçekleştiriyoruz!

Kene etin içine girmişse ne yapılmalıdır?

  • Kene el ile çıkartılmaya çalışmamalıdır, sıkıştılan kene patlayarak zehrini kana karıştırabilir.
  • Daha önce kene çıkartmamış olanlar için profesyonel hekimlere ve sağlık birimlerine başvurmak en iyi çözümdür.
  • İnce uçlu alet, cımbız veya iplik parçası kullanılarak çıkarılabilir.
  • Çakmak veya ateş tutulmamalı keneyi saldırgan duruma sokacak birşey yapılmamalıdır.

Kene İlaçlama İlaçlama, istanbul Kene İlaçlama ilaçlama firmaları,Kene İlaçlama İlaçlama şirketleri, istanbul Kene İlaçlama ilaçlama,Kene İlaçlama İlaçlama firmaları, istanbul Kene İlaçlama ilaçlama

Yorum ekle

Başa Dön
Home
TELEFON
WHATSAPP