Yardım Merkezi

Ücretsiz Danışma Hattı08502596734Acil Durum Hattı05531873434

Çayırova Böcek İlaçlama

 

Pak-İş İlaçlama olarak  şirketimizin ÇAYIROVA’nın  her semtine uyguladığı fiyatlar sabittir.

 

Nüfus: 140.274 (TÜİK)
Mahalle Sayısı: 9
Yüzölçümü: 29 km2

Çayırova, ya da diğer adıyla Güzeltepe’nin eski adı Akse köyüdür.

1985 yılından itibaren sanayileşme yoğunluğu ile beraber nüfusu hızla gelişmiştir. Bu hızlı kentleşme Güzeltepe’nin 1992 yılında belediye olmasına yol açmıştır. Güzeltepe Belediyesi daha sonraki yıllarda Danıştay kararıyla Çayırova Belediyesi olarak isim değiştirmiştir. İç göç hareketlerinden belde hızla etkilenmiştir. 1985’ten sonra hızla gelişen sanayi ile birlikte Çayırova’ya Anadolu’nun çeşitli yörelerinden yoğun bir göç yaşanmıştır. Çayırova ve civarında yaygın olarak küçük çaplı tarım işletmeciliği yapılmaktadır.

Güzeltepe beldesi, Türkiye’nin kalkınmasının ana merkezi olarak görülen KOBİ’lerin yoğun olarak görüldüğü bir sanayi bölgesidir. Ayrıca 2 bin kişinin çalıştığı Yapı Kredi Bankası bilgi işlem merkezi belde sınırları içerisinde bulunmaktadır. Beldede gıda, cam, demir-çelik, kimya, metal, polyester, elyaf, makine, kâğıt, kablo, temizlik, yemek, kozmetik ve başka alanlarda hizmet üreten fabrika ve sanayi kuruluşları mevcuttur. Rakım 80 ile 200 metre arasındadır.

Eskiden Gebze’ye bağlı olan Yenimahalle ile Çayırova Mahalleleri’nin D–100 Karayolu’nun kuzeyinde kalan kısımları ve Şekerpınar beldesi Çayırova ilçesini oluşturmaktadır.

İlaçlama şirketleri arasında lider olan Pak-İş İlaçlama, bu ilçenin tüm semt ve mahallelerinde kaliteli şekilde ve ekonomik ilaçlama fiyatları ile hizmet vermektedir. Başta ÇAYIROVA olmak üzere KOCAELİ ‘nin diğer tüm semtlerinde garantili ilaçlama hizmeti almak için Pak-İş İlaçlama firmasını 7/24 arayabilirsiniz. İlaçlama hizmetlerimiz, %100 müşteri memnuniyetine dayalı ve bu ölçüde garantilidir.

 

Dilovası Böcek İlaçlama:
 Akse, Atatürk, Cumhuriyet, Çayırova, Emek, İnönü, Özgürlük,Şekerpınar, Yeni, Gebze Organize Sanayi, Gosb semtlerinde Pak-İş İlaçlama olarak her tür haşere ilaçlamakemirgen ilaçlama, Böcek İlaçlama  servisi yapmaktayız.

 

Dilovası genelinde şimdiye kadar ilaçlama yaptığımız böcekler
Fare , hamam böceği, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, oryantal hamam böceği, Alman hamam böceği, hamamböceği, Amerikan  hamam böceği, çiyan, bit, pire, çıyan, kene, fare, yılan, örümcek, kırk ayak, akrep, tahta kurdu, ağaç kurdu, kırkayak, tespihböceği,  tespih böceği, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, ev faresi, lağım faresi, tesbihböceği, akar, mayt , kuş piresi , çatı faresi, fındık faresi vb. şeklinde sıralayabiliriz.

 

Yorum ekle

Başa DönCall Now Button