7/24 GÜLER YÜZLÜ EKİBİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ!
EVİNİZ BİZİMLE GÜVENDE!
RANDEVU AL
NANO GÜMÜŞ DEZENFEKSİYON
Sağlık, Gıda, Üretim Tesisi ve Eğitim Kurumlarınızda Hijyen ve Sterilizasyon Hassas Noktamız!
Covid-19 Dezenfeksiyon
Previous
Next

Hizmetlerimiz

Dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon, hastalık yapıcı (patojen) organizmaların yok edilmesi veya etkisiz hale getirilmesidir.

Pest Kontrol

Entegre haşere mücadelesi yaklaşımında, haşerelerin biyolojisi, yaşayışı ve alışkanlıkları gibi bilimsel temellere dayalı kontrol yöntemleri kullanılır.

İlaçlama

Böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada her koşula ve yönteme göre, uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapmaktayız.

Size Özel Pest Kontrol Planı

Size özel ‘Pest Kontrol Planı’ ile böcek istilasını çözmeyi vaat ederek sağlığınıza tamamen zararsız, profesyonel işlemlerle yaşam alanınızı arındırma garantisi…

Mesajınızı bırakın, çözüm üretelim 7/24 kesintisiz iletişim  Hizmet Alanımız

  İstanbul’un 4 bir yanına dağılmış geniş ekip ağımızla İstanbul’un her yerinde profesyonel zararlı kontrolü hizmeti vermekteyiz.

  İlaçlama uzmanlarımızla böcek, haşere, kemirgen ilaçlama hizmetinde pire, fare, hamam böceği, karınca, tahta kurusu, kalorifer böceği, kara fatma, gümüş böceği, kulağakaçan, çıyan, örümcek, sinek, yaban arısı, akrep, tahta kurdu, kuş biti, yılan, lağım sineği, kör sinek, tespih böceği, kene gibi böcek-haşere ve kemirgenleri Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve T. C. Sağlık Bakanlığı’nın onaylı biyosidal ilaçlarıyla gerçekleştirmekteyiz. İlaçlamada kullandığımız solüsyonlar; insan ve çevre sağlığına zararı olmayan, ekolojik dengeyi bozmayan, suda ve toprakta kolayca çözülmektedir.

  7 gün 24 saat kesintisiz olarak gerçekleştirdiğimiz böcek, haşere, kemirgen ilaçlamada kalıcı çözümler sunmakta; her koşula ve yönteme göre uygun formül ve formda (jel, sıvı, sisleme) ilaçlama yapmaktayız.

  Başa Dön
  Home
  TELEFON
  WHATSAPP