YardımMerkezi

Ücretsiz Danışma Hattı0850 2596734Acil Durum Hattı0553 1873434

İşletmenize Özel Ön Keşif

Haşerelerin yok edilmesi için ilaçlama müdahalesi yapılmadan önce profesyonel ekipler tarafından yapılacak olan ön keşif çalışması oldukça önemli bir aşamadır. Çünkü yapılan ön keşif sırasında müdahale edilecek haşerenin türü belirlenir ve buna uygun ilaçlama yöntemi kullanılır.

Haşereleri yok etmek için verdiğiniz bireysel mücadele ile yaşadığınız sorunu kökten çözmeniz imkansızdır. Haşere ve kemirgenler sık sık üreyen canlılardır. İnsanlar ise yalnızca gözle görülebilen haşerelere müdahale edebilmektedir. Oysa gözle göremediğiniz haşerelere ait birçok yumurtanın hala bulunduğunuz ortamda olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz. Geride bırakılan bu yumurtalar daha sonra yetişiyor ve tekrardan aynı sorunu ortaya çıkarıyor. Bazı haşere türleri ise yok edilseler bile, daha fazla üreme gösterebiliyorlar. Pak İş ilaçlama firması olarak biz, ön keşif yaparak ortamda bulunan haşere türüne göre en uygun ve doğru müdahalenin yapılmasını sağlıyoruz. Haşere türüne uygun kimyasallar, ekipman ve yöntemler ile ilaçlama hizmeti sunuyoruz. Kullandığımız tüm ilaçlama malzemeleri Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

İlaçlama uygulamasında kullandığımız hiçbir malzeme insan sağlığını tehdit eden içeriklere sahip değildir. Servis sorumlularımız ön keşif yaptıktan sonra en doğru ve etkili kararı vererek işini profesyonel bir şekilde yapıyor. Sizin memnuniyetinizi sağlamak ve sorunsuz bir yaşam alanına kavuşturmak bizim temel amacımızdır. Haşere ve kemirgen sorunu yaşıyorsanız, ön keşif için bizi arayın. 7/24 firmamıza kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Başa Dön
Home
TELEFON
WHATSAPP