YardımMerkezi

Ücretsiz Danışma Hattı0850 2596734Acil Durum Hattı0553 1873434

Evinizde Haşere Çözüm Aşamaları

Keşif Aşaması

Evinize gelen haşere ilaçlama ekibinin yapacağı ilk çalışmadır. Evinizde şikayetçi olduğunuz haşereleri bulmak, cinslerini ve yoğunluğunu tespit etmek için detaylı bir keşif turu düzenlenmelidir. Hangi bölgelerde ne tür böcekler bulunur? Tüm bunların tespit edilmesini sağlar. Yuvalandıkları yerler incelenir, yumurtaları ve larvaları mutlaka tespit edilir. Bu aşama atlanırsa yapılacak olan ilaçlama çalışmasından başarılı bir sonuç beklenemez.

Karar Aşaması

Haşere ilaçlama ekibi tarafından yapılan keşif turundan sonra böcek ilaçlamada karar verilmesi için geniş çaplı bir toplantı yapılır. Bu toplantıda haşerelerin nerelerde olduğu araştırılmaktadır. Aynı zamanda hangi ilacın ne kadar miktarda kullanılması gerektiğine de karar verilir. Yine haşere ilaçlama uygulamasında hangi cihazın kullanılması gerektiği de bu aşamada belirlenir. Kokulu, kokusuz, jel, buhar ve sıvı gibi ilaçlama yöntemleri arasından uygun olana karar verilir.

Uygulama Aşaması

Bu aşamada devreye ilaçlama personeli girecektir. Karar aşamasında yapılan toplantıda alınan karara en uygun şekilde haşerelerin yoğun olduğu yerlere belirlenen böcek ilacı yeterli miktarda bırakılır.

Günümüzde haşere türleri hızla artmaktadır. Özellikle haşerelerin ortak özelliği olan hızlı çoğalma en büyük sorunlardan biridir. Haşerelerin çoğalmasına ve sizi rahatsız ederek hasta etmesine fırsat vermeden önce hemen bizi arayın ve kaliteli ilaçlama hizmetimizden faydalanın. Uygun fiyatlarda hem hızlı hem de etkili bir ilaçlama firması arıyorsanız, Pak İş ilaçlama isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz en güvenilir firma olacaktır.    Başa Dön
    Home
    TELEFON
    WHATSAPP