YardımMerkezi

Ücretsiz Danışma Hattı0850 2596734Acil Durum Hattı0553 1873434

Entegre Zararlı Yönetimi (IPM)

Böcek ilaçlama çalışmasındaki en önemli nokta kontroldür. Haşere mücadelesine başlamadan önce işletmeye ya da mesken olarak belirtilen sahalara haşerelerin iç alanlara nereden giriş yaptıklarını ve nereden çıkış yaptıklarını belirlemek gerekir. Aynı zamanda bu sahalara taşınarak giriş yapabileceği ekipman ve malzemelerin, barınıp üredikleri ve gezindikleri her türlü kritik noktanın tespit edilmesi gerekmektedir.

Böcek ilaçlama kontrolü yapılırken tespit edilen kritik noktalarda pompa uygulamaları, toz ve jel ilaçları kullanılıp kullanılmayacağı saptanacaktır. Kapalı depo sahalarında ise ULV yani hacim doldurma ilaçlama yöntemi ile çözümlere ulaşılabilmektedir. Böcek ilaçlama kontrolü için yapılan uygulamalardan sonra belirtilen zaman aralıklarında uygulama sonrasında sahalarda canlı olarak devam eden popülasyon kontrolü yapılmalıdır. İlaçlama çalışmasından önce yetişkin haşereler tarafından bırakılan yumurtalardan çıkan yeni canlı haşerelerin olup olmadığı tespit edilmelidir. Bundan sonraki süreçte ise sahayı koruyucu amaçlı ilaçlama uygulamalarına ve kontrollere devam edilmektedir. Böcek ilaçlama kontrolü yapılırken tespit edilen haşere türüne göre kullanılacak olan ilaçların içeriğine de doğru bir şekilde karar verildiği için etkili ve köklü çözümler elde edeceksiniz. Eğer sizde yaşam alanınızda haşereler ile mücadele etmekten yorulduysanız, Pak İş İlaçlamaya ulaşabilir ve ayrıcalıklarla dolu ilaçlama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Pak İş İlaçlama  profesyonel servis teknisyenleri, IPM programınızı daha etkin hale getirmek için sizinle çalışır ve personeliniz için eğitim toplantıları önerir.
Uzman ilaçlama kadrosu, son teknolojiye uygun ekipmanları ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı kimyasal ilaçları ile size hak ettiğiniz kaliteli, huzurlu, güvenli ve sağlıklı yaşam alanını sunuyoruz. 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

 

Başa Dön
Home
TELEFON
WHATSAPP