YardımMerkezi

Ücretsiz Danışma Hattı0850 2596734Acil Durum Hattı0553 1873434

Çözüm Odaklı Rutin Aktivasyon Kontrolü

Rutin aktivasyon kontrolü çözüm odaklı bir kontroldür ve haşere önleme için yapılan etkili bir çalışmadır. Oluşabilecek haşere problemlerinin önceden nedenlerini belirlemek ve riskleri kontrol altında tutmak oldukça önemlidir.

Firmamız özellikle kemirgen ve haşerelere karşı mücadelede bugüne kadar görüp görebileceğiniz en iyi çözüm odaklı rutin aktivasyon kontrolünü sağlamaktadır. 2012 yılından bu yana başarılı bir çizgide ilerleyen ve müşteri memnuniyetini %100 sağlayan bir ilaçlama firması olarak değerli müşterilerinin karşı karşıya kalabileceği her türlü haşere ve kemirgen istilasına karşı önlem almasına yardımcı olur. İlaçlama yöntemlerinde bilgi, ekipman, gözlem, raporlama ve ilaçlama aşamalarını kullanarak sizin için çözüm odaklı böcek ilaçlama uygulamalarını sağlıyoruz. En son teknolojiye sahip ekipmanlarımızı ve kimyasallarımızı insan sağlığına uygun olarak seçiyor, bu seçimimiz sayesinde çevreyi de koruyoruz. Profesyonel bir yaklaşımla işini başarıyla tamamlayan uzman ilaçlama kadromuz kritik ve oluşuma açık bölgelerin kontrolünü sağlayarak yaşam alanınızda maksimum korumayı arttırmaktadır. Firmamız rutin kontrolleri sağlarken kemirgen, yürüyen haşere ve uçan haşere kontrollerini de sağlamaktadır.

Çözüm odaklı çalışma stili ve disiplinli prensibi ile okul, ev, hastane, cami, işyerleri, gemi ve daha birçok yaşam alanında sizlere en hızlı, en güvenilir ve en kaliteli ilaçlama hizmetini sektörde bulabileceğiniz en iyi fiyatla sağlamaktayız. Sizde haşere ve kemirgen problemlerinizden kurtulmak istiyorsanız bizi haftanın her günü ve her saati arayabilirsiniz.

 

Başa Dön
Home
TELEFON
WHATSAPP